Strona głównaPozostałeDlaczego warto grać legalnie?

Dlaczego warto grać legalnie?

Obstawiać mecze różnych dyscyplin sportowych można na wiele sposobów. Jeszcze kilka lat temu były tylko punkty stacjonarne, jednak od kilku lat prężnie rozwijają się także bukmacherzy online. Obstawianie zakładów bukmacherskich przez internet staje się coraz bardziej popularne. Czy wiesz jednak z jakich firm online korzystać, aby grać legalnie i nie narazić się na przykre nieprzyjemności prawne? Dzisiaj dowiesz się jak rozpoznać firmę legalną i dlaczego warto grać z głową.

Legalni bukmacherzy są najważniejszym i pewnym źródłem obstawiania meczy, ponieważ firmy, które są zatwierdzone u ministerstwa finansów, posiadają odpowiednią licencję, dzięki której wiemy, że przedsiębiorstwo posiada siedzibę w naszym kraju, potwierdzone zezwolenia i pełne wsparcie prawne. Decydując się na pewnego bukmachera, mamy również gwarancję, że wszystkie płatności będą potwierdzone i nikt nas nie oszuka. Dostawcy usług płatniczych nie podejmują współpracy z nielegalnymi firmami. Gwarancja legalności to również bezpieczeństwo danych osobowych, dowodu lub paszportu itp.

Co Ci grozi za nielegalne obstawianie w sieci?

Za grę u nielegalnych bukmacherów możesz otrzymać niespodziewane powiadomienie o popełnieniu wykroczenia. Powiadomienie takie wiąże się najczęściej z wysokimi karami pieniężnymi, które z góry są narzucone przez Państwo. Kwoty takich kar są naprawdę wysokie, ponieważ izba celna nie bierze pod uwagę „braku wiedzy”. Stawki zaczynają się od 1000zł. Nieopłacenie mandatu może wiązać się z odsiadką, także kara pozbawienia wolności jest również realna. Jeżeli świadomie grasz u nielegalnego bukmachera, to tak samo świadomie możesz zapłacić grzywną lub iść do więzienia. Zastanów się proszę, czy warto ryzykować i dalej grać nieleganie u zagranicznych konkurentów. Naszym zdaniem nie warto!

Pełną listę podmiotów, które posiadają zezwolenie można znaleźć na witrynie rządowej ministerstwa finansów. Tam również dowiemy się jaki jest pełny numer licencji i od kiedy dany bukmacher jest legalny w Polsce.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne