Strona głównaPozostałeSkrót mundialu 2018 oczami kibica

Skrót mundialu 2018 oczami kibica

Mundial już dawno za nami. Trwał od 14 czerwca do 15 lipca, a zwyciężyła go Francja. Dzisiaj pragniemy przypomnieć Wam najlepsze momenty z mistrzostw świata w piłce nożnej w Rosji, czyli taki skrót z mundialu dla najwierniejszych kibiców. Przedstawimy kilka najważniejszych statystyk, które naprawdę zachwycają.

Dzisiaj poznacie najlepszych strzelców tego turnieju, którzy przez cały turniej zdobyli największą ilośc bramek. Poza tym przybliżymy Wam najlepsze bramki, drużyny itp.

Mundial w liczbach

Podczas całych mistrzostw organizatorzy sprzedali na wszystkie mecze mundialu ponad 2,5 miliona biletów. Bukmacherzy w internecie zarobili krocie i zarobki sięgały miliardy dolarów. Nawet polskie firmy bukmacherskie mogły pochwalić się bardzo wysokimi rekordami w obstawianych zakładach.

Tylko dwóch piłkarzy zdobyło hat-tricka podczas mistrzostw w Rosji. Trzy gole w jednym meczu strzelili Cristiano Ronaldo i Harry Kane, który został również królem strzelców z sześcioma trafieniami. To był mundial stałych fragmentów. Z rzutów wolnych, karnych i rzutów rożnych dobyto aż 73 bramki. Jest to rekord mistrzostw w historii. Kolejnym ważnym punktem mistrzostw są oczywiście gole. Podczas całego mundialu było aż 12 goli samobójczych. Najlepszym młodym graczem turnieju został zawodnik zwycięskiej drużyny Kylian Mbappe, który zdobył podczas mistrzostw aż 4 bramki.

To tylko kilka liczb, ale jak bardzo ważnych. Jeśli spodobały Wam się takie zestawienia to zostawcie po sobie komentarz, a na pewno pojawią się kolejne. Być może teraz przedstawimy jakieś informacje o lidze mistrzów?

źródło: legalni bukmacherzy

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne