Strona głównaBiznesJak zaoszczędzić i zarobić pieniądze

Jak zaoszczędzić i zarobić pieniądze

„Jeśli zaoszczędzisz pieniądze, pieniądze cię uratują”

Problem z dzisiejszymi finansami większości ludzi polega na tym, że nie otrzymują oni wystarczającego dochodu, aby zaspokoić ich potrzeby. Ludzie oczywiście kupują rzeczy, które chcą, nawet jeśli to oznacza wydawanie więcej niż mają (karty kredytowe) i wiedzą o tym w swoich umysłach, że nie mogą sobie na to pozwolić, ale i tak to dostaną. Myślę, że ludzie opracują swój własny plan budżetowania, gdy ich dochody zaspokajają ich potrzeby, wtedy będą budżetować mistrzowsko, wszystko przez samych siebie. Ale do tego czasu ZAWSZE zawsze będą zadłużeni ludzie, bez względu na to, jak dużo mówicie!

Myślę, że rozwiązaniem problemu pieniędzy dla niektórych osób jest nauczenie ich, jak najpierw zarobić dodatkowe pieniądze, a następnie nauczyć ich, jak oszczędzać. Ludzie tak naprawdę nie chcą; to hobby sprawia, że ​​ludzie mają kłopoty, rachunki, zbyt dużo wydatków na, części samochodowe, komputery, rzeczy w domu itp.

Nie wiem jak ty, ale tak właśnie czuję się w życiu. W tej chwili pracuję od 9 do 17 osób, zarabiając 3200 zł miesięcznie. Nie chcę być skazany, wiedząc, że będę “pracował” do końca życia, przyjmując rozkazy od szefów, godząc się z postawą BS i innych ludzi, wstając rano, kiedy chcę się przespać i ten strach przed zwolnieniem. Obecnie jestem w tej sytuacji, ale nie będzie to wkrótce. Obecnie są ludzie, którzy zarabiają ponad 20 000 zł / miesięcznie, pracując dla siebie i są to zwykli ludzie, których spotykasz na spacerach z psem, w supermarketach, a nawet osoba kłócąca się z kasjerką McDonald. Jeśli ci ludzie kiedykolwiek wrócą do pracy dla kogoś innego, mogą zrobić to bez stresu, nawet jeśli praca jest stresująca (pomyśl o tym).

Wcześniej możesz pracować dla siebie, musisz zdecydować o jednej rzeczy: Jeśli naprawdę chcesz tej odpowiedzialności. Jeśli powiesz “tak”, przeszedłeś przez największą przeszkodę i nie będziesz ograniczał się do dochodu, jaki daje ci twój pracodawca. Wiem, że to, co zamierzam powiedzieć, będzie zbyt uproszczone, ale zachowam szczegóły, abyś sam mógł przeprowadzić badania. Oto podział

1: ustal, czy naprawdę chcesz samozatrudnienia

2: zdecyduj, w której dziedzinie biznesu chcesz działać.

3: Jeśli krok 2 wymaga pieniędzy, ich program może pomóc w rozpoczęciu działalności w Internecie, sprzedaży lub innym, zanim zaczniesz robić to, co chcesz. Na przykład: “Chcę mieć własny sklep fotograficzny, ale kosztuje 10.000 zł, więc jeśli sprzedam produkt A przez rok, mogę to zrobić”. Nigdy nie wiesz, że niezależnie od tego, w co wejdziesz, zanim Twoja wymarzona firma może zarobić 50 000 zł miesięcznie i możesz zapomnieć o tym sklepie z fotografiami. Mogę ci w tym pomóc.

4. Badania, badania i więcej badań. Dowiedz się, jaka jest Twoja konkurencja. Dowiedz się, ile pieniędzy zarabiają. Dowiedz się, gdzie są reklamy. Dowiedz się, co trzeba zrobić, aby rozpocząć. Dowiedz się, gdzie znajduje się Twój klient itp. Itp

5. WYKONANIE !! Mam na myśli, że kiedy już masz pewność siebie, idź do tego.

Mówi się, że 90% firm rodzinnych zawodzi po raz pierwszy. A może się nie powieść, ale wszystko, co musisz zrobić, to spróbować ponownie, proszę, nie poddawaj się. Uwierz mi, zrobisz to dobrze, a kiedy to zrobisz, odniesiesz duży sukces. Odsetek osób, które poniosły porażkę po raz drugi i trzeci, jest znacznie niższy niż pierwszych.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne