Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Firma euro-medical posiada szeroką ofertę wózków medycznych. Wózki anestezjologiczne są naszym wiodącym produktem. Wózki reanimacyjne z naszej oferty – Zapraszamy

Wózki do anestezjologii są dostępne w wielu konfiguracjach oraz rozmiarach, mają także wymagania dotyczące bezpieczeństwa stosowania. Mamy w ofercie wiele konfiguracji wózków medycznych do różnych zastosowań. Wózki medyczne dostępne są zarówno w konfiguracji całkowicie stalowej, jak również lekkiego aluminium z wykończeniem palowanym proszkowo. Wózek anestezjologiczny przeznaczony jest do placówek medycznych na oddziały zabiegowe, oddziałowe i ratunkowe. Wózki anestezjologiczne posiadają w standardzie nadstawkę anestezjologiczną z dziesięcioma lub pięcioma pudełkami na leki. Wózki medyczne są dostępne w różnych konfiguracjach szufladowych. Dostępne są wózki cztero, pięcio oraz sześcio szufladowe. Blat górny wózka wykonany jest ze stali nierdzewnej, boki wózka wyposażone są w szyny do montażu na akcesoria dodatkowe takie jak kosze na odpadki, kosz druciany, misy czy pojemniki na zużyte igły. Wózek do anestezjologii osadzony na czterech kołach jezdnych z hamulcem. Wózek dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Jeśli szukasz wózka do anestezjologii skontaktuj się z nami. Zachęcamy do współpracy. Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całego kraju. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Polecamy również zainteresować się naszymi wózkami do przewożenia chorych na leżąco: https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie posiadamy kardiomonitory, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do przewozu zwłok, łóżka szpitalne. Jeśli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę www. Jako firma pracujemy na runku już ponad 12 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy duże ilości projektów w sferze dostaw sprzętu dla krajowych oraz zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi odbiorcami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki.

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: biuro@euro-medical.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.